Genel site | türkçe

Otomasyon sektöründeki ürünler, hizmetler ve eğilimler hakkında her zaman bilgi sahibi

Pilz haber bülteni yenilikleri izlemenizi sağlar.
Pilz haberlerini RSS aracılığıyla alın!

RSS beslemesi ile haberlere abone olun

Emniyetli otomasyon konusunda en güncel bilgilere sahip olun: Pilz'den çözümler, ürünler, hizmetler ve şirket hakkında haberler basit ve kullanışlı bir şekilde RSS beslemesi aracılığıyla alınabilir.

RSS beslemesine şimdi abone olun!
Ayrıca burada belirtilen bağlantıyı RSS okuyucunuzdaki alana da girebilirsiniz: https://www.pilz.com/rssfeeds/news_rss_INT_tr.xml

Haberlere genel bakış

Alman Standartları – Yüzyılın Markaları

17 Oca 2020

“Alman Standartları – Yüzyılın Markaları”

“Alman Standartları - Yüzyılın Markaları” incelemesinin bir parçası olarak, Pilz, 2019 yılında kontrol teknolojisi sektöründe yüzyılın markalarından biri olarak gösterilmiştir. “Yüzyılın Markası” ödülü Dr. Florian Langenscheidt ve Zeit yayın grubu tarafından takdim edildi.

Daha fazla
SPS– Akıllı Üretim Çözümleri

14 Eki 2019

Gelin ve bizlerle 26.11-28.11.2019 tarihleri arasında Nürnberg SPS fuarında tanışın.

Otomasyon dünyasının uzmanları, elektrikli otomasyonda Avrupa’nın önde gelen fuarı olan SPS – Akıllı Üretim Çözümleri fuarında bir araya geliyor. Neden endüstrinin yeni ürünleri, yenilikleri ve trendleri hakkında bilgilenme fırsatını kaçıralım! Gelin ve bütünsel çözümlerimizi SPS – Akıllı Üretim Çözümleri fuarında kendiniz görün.

SPS– Akıllı Üretim Çözümleri
Herbst Maschinentechnik GmbH

11 Eki 2019

PSENmlock, kapakları kapalı tutar

Bazı temel çerçeve koşullar teslim tarihinden kısa bir süre önce değişmiştir, bu nedenle yatay bir karıştırıcı için emniyet konseptinin mümkün olan en kısa sürede uyarlanması gerekti. Pilz, birkaç gün içerisinde yeni gereksinimleri karşılayan PSENmlock emniyet kapısı sistemini dahil etmek için özel amaçlı makine üreticisi Herbst ile birlikte çalıştı.

PSENmlock ile emniyetli güvenlik kilidi
Makinenizi BT saldırılarından nasıl koruyabilirsiniz?

11 Eki 2019

Nürnberg'deki SPS - Akıllı Üretim Çözümleri fuarında 26.11 - 28.11 tarihleri arasında makinelerinizi BT saldırılarından nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.

Emniyet, makine mühendisliğinde giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. İnsanları tehlikeli makine işlemlerinden korumak bir numaralı önceliktir. Ancak, tesis ve makineleri yetkisiz kişilerden korumayı unutmamak da son derece önemlidir!

Makinenizi BT saldırılarından nasıl koruyabilirsiniz?
PNOZmulti Configurator Yazılım Sürümü 10.11

8 Eki 2019

PNOZmulti Configurator Yazılım Sürümü 10.11

Yeni: PNOZmulti Configurator Yazılım Sürümü 10.11. PNOZmulti 2 ana üniteleri ve gerçek zamanlı Ethernet SafetyNET p RTFL üzerinden PMCprotego DS emniyetli hareket çözümü arasında güvenli bir ağ yapılandırın.

PNOZmulti Configurator Yazılım Sürümü 10.11
Harmonize standartlar nerede yayınlanır?

7 Eki 2019

Harmonize standartlar nerede yayınlanır?

Harmonize standartların Avrupa Birliği Resmi Gazetesi’nde yayınlanması için yeni prosedür belirlenmiştir. AB Komisyonu 18.3.2019 tarihinde, 2019/436 sayılı Uygulama Kararını AB Resmi Gazetesi’nde yayınladı ve 2006/42/EC sayılı Makine Direktifi ile ilgili makinelerin harmonize standartlar listesindeki değişiklikleri açıkladı.

Harmonize standartlar nerede yayınlanır?
HoLLiE’nin Pastanesi

2 Eki 2019

Sanayi ve sanayi dışı ortamlarda kullanım için hizmet robotik modülleri

Pilz'in servis robot bilimi modülleri robot bilimine kolay bir başlangıç sağlamaktadır. Böylelikle, son kullanıcı gereksinimlerine bağlı olarak kendi bireysel robot uygulamanızı özel olarak oluşturabilirsiniz. Optimum uyumluluk için ROS ve CANopen gibi arayüzleri açın.

HoLLiE’nin Pastanesi
Yeni ISO 20607 standardı

1 Eki 2019

ISO 20607 – Kullanım kılavuzları standardı yayınlandı

Yeni ISO 20607 standardı uluslararası bir ISO standardı olarak yayınlandı ve artık ISO internet mağazası üzerinden satın alınabiliyor.

Yeni ISO 20607 standardı
Pilz, Rossini projesinde iş ortağı oldu!

18 Eyl 2019

Pilz, Rossini projesinde iş ortağı oldu!

Pilz, HRC uygulamalarını optimize etmek ve yaygınlaştırmak için tasarlanmış bir proje olan Rossini’nin ortağıdır. 7 ülkeden toplam 13 şirket teori ve pratiği insan ve makine arasındaki işbirliğinde bir araya getirmeyi planına destek vermektedir. Pilz temel olarak robot manipülatörleri ve sensör geliştirme alanlarında destek vermektedir.

Pilz, Rossini projesinde iş ortağı oldu!
Yeni PSENopt II ışık perdesi koruyucuları

12 Eyl 2019

Yeni PSENopt II ışık perdesi koruyucuları

Yeni PSENopt II ışık perdesi koruyucularının koruma sütunları ile ışık perdeniz için çarpışmalardan kaynaklanan hasarlara karşı ideal koruma sağlayabilirsiniz.

Yeni PSENopt II ışık perdesi koruyucuları
Müşteri dergisi Mensch und Automation

11 Eyl 2019

Yeni dergimiz “Mensch und Automation” çevrimiçi yayında

Bağlanabilirlik geleceğin fabrikası için ne gibi fırsatlar yaratıyor ve ortak standartlar daha verimli üretim süreçlerine nasıl yol açabilir? Pilz müşteri dergisinin son sayısında bu konuda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Devamını buradan okuyun!
Güvenlik standardı IEC 62443

6 Eyl 2019

IEC 62443 standartlar serisiyle Endüstriyel Güvenlik

Çalışanlarını makine tehlikelerinden ve makinelerini yetkisiz kişilerce kötüye kullanmaktan ve ve korsan saldırılarından korumak isteyen tesis işletmecileri veya cihaz üreticileri IEC 62443 standartlar serisine uymalıdır.

Güvenlik standardı IEC 62443
PASvisu 1.8. sürümü

6 Eyl 2019

PASvisu’nun 1.8. sürümü ile birilikte, bir PASvisu projesinde birden çok kaynaktan gelen veriler görüntülenebilecek.

PASvisu’nun 1.8. sürümü ile birilikte, bir PASvisu projesinde birden çok kaynaktan gelen veriler görüntülenebilecek. Tek bir görselleştirme projesinde, PNOZmulti 2 ve PSS 4000 projeleri gibi farklı kontrol ünitelerinden veya otomasyon sistemlerinden alınan verileri görüntüleyebilirsiniz. Hata teşhis opsiyonu da dahildir.

PASvisu 1.8. sürümü
Pilz PSIRT

30 Ağu 2019

Güvenlik sorunları için Pilz PSIRT iletişim

Güvenlik uzmanı olarak yalnızca fonksiyonel emniyete değil, aynı zamanda tesis ve makineler için BT güvenliğine de yatırım yapıyoruz. Güvenlik sorunları için destek de sağlayabiliriz. Daha fazla bilgi edinin!

Pilz PSIRT
Yeni Pilz Sistem Ortağı Programı

30 Ağu 2019

Yeni Pilz Sistem Ortağı Programı

Yeni Pilz Sistem Ortağı Programını başlatıyoruz! Sertifikalı şirketler günümüzde dünya genelinde emniyetli otomasyon teknolojisi sunuyor. Sistem ortakları Pilz’den bağımsızdır. Makinelerin imalatçılarına veya operatörlerine otomasyon projelerinin uygulanmasında, ürün seçiminden başlayarak ve sistem uygulamalarında ve makinelerin onaylanmasında ilerleyerek doğrudan ve yerinde destek verirler. Yakın, uzun süreli işbirliği sayesinde, ürünlerimiz ve sistemlerimiz hakkında derinlemesine bilgi sahibidirler - işte bu da müşterilerimizin güvenini pekiştiren bir şeydir!

Yeni Pilz Sistem Ortağı Programı
Zugspitze teleferik için emniyet ve otomasyon

30 Ağu 2019

Zugspitze teleferik için emniyet ve otomasyon

Yeni “Zugspitze teleferiğinin” emniyetli çalışması için, Doppelmayr/Garaventa Group ve Bavarian Zugspitzbahn teleferiği Pilz’in PSS 4000 otomasyon sistemine güvendi. Özellikle, PSS 4000 genel sistem ile sürücü denetleyicisi, uzak izleme sistemi veya görselleştirme gibi alt sistemler arasında emniyetli kontrol ve iletişimi sağlar.

Zugspitze teleferik için emniyet ve otomasyon
İşyerinde Endüstriyel Güvenlik

16 Ağu 2019

İşyerinde daha fazla güvenlik için 7 kural

Bir şirket güvenlik konusuna ne kadar önem verirse, genel koruma o kadar yüksek olur. İşyerinde uymanız gereken 7 kuraldan bahsedeceğiz.

İşyerinde Endüstriyel Güvenlik
Endüstriyel Güvenlik

8 Ağu 2019

Endüstriyel ortamda güvenlik

Endüstriyel Güvenlik ile uğraşmak istiyorsunuz, ancak tam olarak nasıl olduğunu bilmiyor musunuz? Endüstriyel güvenlik konusunda en önemli bilgileri sağlıyoruz.

Endüstriyel ortamda güvenlik
Emniyetli radar sistemi LBK Sistemi

6 Ağu 2019

Radar teknolojisiyle koruma bölgesi izleme

Radar teknolojisine dayalı koruma bölgesi izlemesinde dünyanın ilk emniyetli komple çözümü ile Pilz, emniyetli sensör teknolojisi alanındaki portföyünü genişletiyor. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Emniyetli radar sistemi LBK Sistemi
Şimdi kendiniz görün!

22 Tem 2019

Artık var: PNOZ s60 emniyetli voltaj izleme

Risksiz tesis bakımından yararlanın! Yeni PNOZ s60 voltaj monitörü ile, enerjisiz makinelerin durumunu UL6420 standartlarına göre emniyetli bir şekilde izleyebilirsiniz. PNOZ s60 voltaj monitörü ayrıca iki farklı voltaj eşik değerini izleme imkanı sunar. Şimdi kendiniz görün!

Şimdi kendiniz görün!
Çarpışma ölçüm seti PRMS

3 Haz 2019

PRMS çarpışma ölçüm seti ile standartlara uygun HRC

İnsan-robot işbirliğiniz (HRC) güvenli mi ve gerekli tüm teknik özellikleri sağlıyor mu? Standarda uygun HRC, kuvveti ve basıncı kaydederek çarpışma ölçüm seti PRMS ile kontrol yapmanızı sağlar. Nasıl çalışır ve sağladığı avantajlar nelerdir? Robot Emniyeti Danışmanlık Hizmetleri uzmanımız videoda her şeyi açıklıyor.

PRMS iş başında!
DIN EN ISO 20607’nin mevcut durumu

28 May 2019

Yeni EN/ISO 20607 standardının avantajları nelerdir?

Tesis ve makinelerin kullanım kılavuzlarının tasarımına yönelik yeni prensipler yakında uygulamaya konacaktır. Burada neden bunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz!

DIN EN ISO 20607 hakkında bilgi edinin
PSENopt II emniyet ışık perdesiyle emniyetli işlemler

28 May 2019

SRW neden PSENopt II emniyet ışık perdelerine güveniyor?

PSENopt II emniyet ışık perdelerimizi robot uygulamalarınız için ideal emniyet çözümü olarak nasıl kullanacağınızı öğrenin.

PSENopt II hakkında daha fazla bilgi edinin!
PITmode işletim modu seçme anahtarı

28 May 2019

PITmode işletim modu seçme ve erişim izni sistemi şimdi iki versiyon halinde kullanıma sunulmuştur

Yeni PITmode fusion ve PITreader ile tesis ve makinelerinizde güvenli işletim modu seçimi ve erişim izinlerinin düzenlenmesi için modüler bir sistem sunuyoruz. Böylece emniyet ve güvenlik fonksiyonları tek bir sistemde birleştirilmiş olur.

PITmode işletim modu seçme anahtarı
CE işareti

15 May 2019

Makine Direktifinin planlanan revizyonu - program yayınlanmıştır

Makine Direktifi revize edilecektir. Amaç, emniyeti artırmak ve dijitalleştirme alanındaki teknik gelişmeleri dikkate almaktır. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Makine Direktifinin planlanan revizyonu
PNOZmulti 2.nesil küçük kontrol sistemleri

15 May 2019

PNOZmulti 2, 2. nesil küçük kontrolörler - Başarı hikayesi devam ediyor!

Dünya çapındaki kullanıcılar konfigüre edilebilir emniyetli küçük kontrol sistemlerinde pazar liderine güveniyor. Birden fazla yeteneğe sahip ve herhangi bir sisteme uyar. Adeta rakipsiz. Bu sürdürülebilir çözüm hakkında daha fazla bilgi edinin!

PNOZmulti 2.nesil küçük kontrol sistemleri
Hannover Messe 2019 bitti

9 Nis 2019

Hannover Messe 2019 bitti

Fuar da başarıyla geçen bir haftaya bakmak için bize katılın! Fuar sayfamızda bu yıl ki Hannover Messe’nin öne çıkan bazı bölümlerini sizin için derledik. Standımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Hannover Messe 2019 bitti
Uluslararası uyumluluk ABD

19 Mar 2019

ABD’deki makineniz için “Yeşil kart”

Makinelerinizi ABD’ye ithal etmek veya ABD’de hizmet almak mı istiyorsunuz ve geçerli gerekliliklere uyum için desteğe mi ihtiyacınız var? Pilz makinelerinizin ABD uyumluluğunu sağlamak için çalışmanıza yardımcı olabilir. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Uluslararası uyumluluk - ABD
I/O Link Master modülü ile uzak I/O sistemi PSSuniversal 2

13 Mar 2019

Yeni I/O Link Master modülü ile uzak I/O sistemi PSSuniversal 2

Yeni uzak I/O sistemi PSSuniversal 2 için I/O Link Master modülü şimdi kullanıma açık. Bu sayede IO Link cihazlarını sisteme hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Çeşitli uygulama alanları ve kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinin!

Uzak I/O sistemi PSSuniversal 2 için I/O Link Master modülü
Kontrol mühendisliği

5 Mar 2019

Pilz'in emniyet kontrol teknolojisi için yeni ürün seçim kılavuzu

Pilz’in kontrol teknolojisiyle, otomasyon tesisleriniz daha emniyetli! Ürün seçim kılavuzumuz ile sadece birkaç adımda gereksinimlerinize uygun bir çözüm bulabilirsiniz. İster PNOZ emniyet rölesi, PNOZmulti küçük kontrol sistemleri veya PLC kontrol sistemi PSSuniversal PLC olsun: Pilz’in emniyetli kontrol teknolojisine güvenin. Her ihtiyaç için doğru çözüme sahibiz!

Kontrol teknolojisi için ürün seçim kılavuzu
İnsan ve robot

21 Şub 2019

İnsan-robot işbirliği: Dokunabilirsiniz!

Pilz'in emniyet teknolojisi sayesinde insan ve robot birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşmadan ve herhangi bir emniyet bariyeri olmadan çalışabilir. Elbette dokunabilirsiniz!

İnsan-robot işbirliği
SSD ile G Series bağlantı

14 Şub 2019

Emniyet Cihazı Hata Teşhisi sayesinde daha az servis operasyonları ve daha yüksek tesis kullanılabilirliği

Akıllı, ağa bağlı üretim süreçleri üretkenliği önemli ölçüde artırabilir. Buna karşın birbirinden farklı, yüksek miktarda veri ile bu mümkün olabilir. Emniyet Cihazı Hata Teşhisi destek sağlayabilir. Hata Teşhisi çözümümüz ayrıntılı hata teşhisi verileri sağlar.

Emniyet Cihazı Hata Teşhis
Akıllı Fabrika KL

7 Şub 2019

Daha akıllı otomatik olarak daha güvenli midir?

Industrie 4.0 "Emniyetli otomasyona" etki eder. Üretim iş akışları daha esnek, tesis ve makine bileşenleri ise daha otonom hale geliyorsa, emniyetin de yeniden değerlendirilmesi gerekir!

Industrie 4.0'ın Etkisi
Optoelektronik sensörler: PSENscan

5 Şub 2019

Emniyet lazer tarayıcısı PSENscan’in yeni sürümlerini biliyor musunuz?

Emniyet lazer tarayıcısı PSENscan’in artık light, master ve slave versiyonları mevcut. Çeşitli uygulama seçenekleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin!

PSENscan emniyet lazer tarayıcının yeni versiyonları
M12 arayüzü ile PSS 4000-R otomasyon sistemi

1 Şub 2019

Demiryolu uygulamaları için M12 arayüzü ile PSS 4000-R otomasyon sistemi

Mevcut RJ45 arayüzlü başlık modülleri de M12 arayüzü ile kullanılabilir. İhtiyaçlarınıza uygun otomasyon sisteminizi bir araya getirin - hemen daha fazla bilgi edinin!

M12 arayüzü ile PSS 4000-R otomasyon sistemi
100 konum

28 Oca 2019

Pilz Industrie 4.0 için 100 konumdan biri!

Allianz Industrie 4.0 Baden-Württemberg Pilz'i kısa süre önce "Baden-Württemberg'de Industrie 4.0 için 100 konumdan biri" olarak seçti. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Pilz Industrie 4.0 için 100 konumdan biri!
Makine emniyeti alanında daha fazla eğitim ile başarı

24 Oca 2019

2019 için genişletilmiş eğitim teklifimiz artık küresel çapta sağlanıyor!

Makine emniyeti ve otomasyonun tüm unsurları ile ilgili eğitiminizi genişletin! Uluslararası koordine edilen ve küresel olarak standartlaştırılmış eğitim programımızla size destek sağlayacağız. 5 kıtaya yayılmış uzmanlardan oluşan ağımızdan faydalanın. Hemen daha fazla bilgi edinin!

2019'da eğitim almak için şimdiden kaydolun!
Pilz Eğitim Sistemleri

14 Oca 2019

Makine mühendisliğinde hızlı öğrenim süreci: Pilz Eğitim Sistemleri Setlerini kendiniz görün!

Katılımcılarınızın, stajyerlerinizin ve öğrencilerinizin şirket içi eğitimlerinde ve gelişimlerinde Pilz Eğitim Sistemleri PES'in eğitim sistemlerinin sunduğu pratik setleri kullanabilirsiniz. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Pilz Eğitim Sistemleri Setleri
Pilz’de Robot Teknolojileri

10 Oca 2019

Robot Bilimleri – "Teknik Rapor ISO/TR 20218-1:2018" yayımlandı

Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) "Teknik Rapor ISO/TR 20218-1:2018, Robot Bilimleri - Endüstriyel robot sistemleri için emniyet tasarımı - Kısım 1: Nihai unsurlar“ raporunu yayımladı (İngilizce). Teknik rapor endüstriyel robot sistemleri ve entegrasyon için mevcut ISO 10218-2:2011'e ek olarak sunulmuştur.

Teknik Rapor ISO/TR 20218-1:2018
CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı

7 Oca 2019

En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı

CECE ile CE işareti alanındaki en yüksek yeterlilik belgesini edinebilirsiniz! CECE - CE İşareti Sertifikalı Uzmanlığı yeterlilik programımızın bir parçası olarak makineler için CE işaretleme sürecinin tümü ile ilgili kapsamlı bilgiler sunuyoruz. Hemen daha fazla bilgi edinin!

CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı
Xactools logosu

3 Oca 2019

Her kullanım için güçlü kontrol sistemleri!

Sadece tek bir servo amplifikatörü kullanarak tüm motor tiplerini kontrol etmek mi istiyorsunuz? Xactools’ın; otomasyon ve ölçüm teknolojilerinde, evrensel servo amplifikatörü PMCtendo DD5’i bir Profinet bağlantısı ile nasıl kullandığı hakkında daha çok bilgi edinin!

Her kullanım için güçlü kontrol sistemleri!
Yönetim Ekibi Thomaz Pilz ve Susanne Kunschert

19 Ara 2018

Uluslararası ve çok yönlü: Pilz 2018'e göz atıyor

Pilz'deki jenerasyon değişikliği şirketin çok yönlülüğünü vurguluyor. Susanne Kunschert ve Thomas Pilz, Renate Pilz'in ayrılmasının ardından yılın başında Yönetimi devraldı. Muhteşem geçen bir yıla göz atıyoruz!

Pilz 2018'e göz atıyor
GIT EMNİYET Ödülü

17 Ara 2018

GIT EMNİYET Ödülü – SecurityBridge İlk 3 arasında yer aldı!

Firewall SecurityBridge uygulaması 2019 GIT EMNİYET Ödüllerinde İlk 3'e girdi. SPS IPC Drives 2018'e gelin ve ödül törenine katılın!

GIT EMNİYET Ödülü – SecurityBridge İlk 3 arasında yer aldı!
Yarı iletken endüstrisinde ışık perdeleri

12 Ara 2018

Işık perdeleri - kritik uygulamaların korunma alanı için ideal partner

Açık ekleme alanı olan makineler kullanıyorsunuz ve emniyet sensörleri kurmak için fazla yer yok mu? Serimizin son bölümünde, makineleri ve tesisleri verimli bir şekilde korumak için ince ışık perdelerini nasıl kullanacağınızı gösteriyoruz. Şimdi daha fazlasını öğrenin!

Yarı iletken endüstrisinde ışık perdeleri
Pilz'in yeni Industrie 4.0 Ürün Bilgisi

10 Ara 2018

Pilz'in yeni Industrie 4.0 Ürün Bilgisi

Industrie 4.0 otomasyon teknolojisi için ne anlama geliyor? Industrie 4.0 ile nasıl esnek ve ekonomik üretim yapabilirsiniz? En yeni Ürün Bilgisi bunları yanıtlıyor! Hemen indirin!

Pilz'in yeni Industrie 4.0 Ürün Bilgisi
Operatör terminalleri PMI 6 primo

4 Ara 2018

PMI 6 primo operatör terminalleri– PLC'li, Hareket ve CNC işlevlerine sahip operatör terminali

PMI 6 primo yeni operatör terminalleri PLC'li, Hareket ve CNC işlevlerine sahiptir. Çalıştırma ile ilgili faydalar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Operatör terminalleri PMI 6 primo
Otomasyon sistemi

3 Ara 2018

Tesis ve makineler için otomasyon çözümleri

Pilz, sensör teknolojisinden kontrol teknolojisine ve sürücü teknolojisine kadar otomasyon gereksinimlerinize uyacak ölçeklenebilir çözümler sunar. Tesisinizde ve makinenizde otomasyon çözümlerimizi nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Pilz ürün bulucu hakkında
PMCprimo C2 hareket kontrol sistemleri

22 Kas 2018

Hareket Kontrol sistemleri PMCprimo C2 – artık daha da yüksek performans sunuyor

Güçlü Hareket Kontrol sistemleri PMCprimo C2 PLC, Hareket Kontrolü ve CNC işlevi ile donatılmıştır ve eksiksiz kontrol görevlerinizi uygularken size destek sağlar.

PMCprimo C2 hareket kontrol sistemleri
Akıllı fabrikadaki sensör teknolojisi

19 Kas 2018

Akıllı sensör teknolojisi: Bütüncül düşünce. Modüler çözümler.

Sensör teknolojisi otomasyonda giderek daha önemli bir rol oynamaktadır: akıllı proses teknolojisi ile üretim süreçleri optimize edilir ve hızlandırılır. Geleceğin akıllı fabrikası ile ilgili olarak size destek sağlamak üzere kullandığımız sensör çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin!

Geleceğin sensör teknolojisi çözümleri
PMCtendo SZ servo motorlar

16 Kas 2018

PMCtendo SZ servo motorları artık HIPERFACE DSL(R) özelliğine sahip

Sürücü teknolojisinde tek kablo yöntemini tercih edin! Tamamen dijital motor geri bildirim protokolü HIPERFACE DSL artık PMCtendo SZ seervo motorları ile birlikte kullanılabilir. Frekans dörnüştürücü ve motor geri bildirim sistemi arasında sadece bir kablo bağlantısı yeterlidir. Daha fazla bilgi edinin!

PMCtendo SZ servo motorları artık HIPERFACE DSL(R) özelliğine sahip
Geleceğin akıllı fabrikası için yenilikler

14 Kas 2018

SPS IPC Drives 2018: Geleceğin akıllı fabrikası için yenilikler

Geleceğin akıllı fabrikası için trendleri ve yenilikleri keşfedin! Vücut koruması sağlayan yeni PSENopt II ışık perdeleri ilk kez Nürnberg'de sunulacak. Bununla birlikte yeni standımızda: Pilz servis robotu modülleri ile yeni "CECE - CE İşareti Uzmanlık Sertifikası" sertifikasyon programımızı sunuyoruz.

SPS IPC Drives 2018: Geleceğin akıllı fabrikası için yenilikler
PSENscan Configurator

12 Kas 2018

PSENscan Configurator: Emniyetli lazer tarayıcınızın basit konfigürasyonu

Tehlikeli alanları korumanız veya erişim izlemesine ihtiyacınız olduğunda: PSENscan emniyet lazer tarayıcı ile iki boyutlu alanları güvenli şekilde izleyebilirsiniz. PSENscan Configurator sayesinde emniyet lazer tarayıcınızı hızla ve kolayca ayarlayabilirsiniz.

PSENscan Configurator – hemen indirin!
Pilz Eğitim Sistemleri

29 Eki 2018

Pilz eğitim sistemleri ile otomasyon teknolojisini uygulamalı öğrenin!

Pilz Eğitim Sistemleri şirket içi eğitimlerde makinelerin emniyet ve otomasyon işlevlerini öğrenirken mümkün olan en iyi pratik yaklaşımı sağlar. Eğitim sistemlerinin kullanımı ile ilgili fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Pilz Eğitim Sistemleri
Brodbeck logosu

22 Eki 2018

Yeniden üretilebilir otomasyon çözümünüz nasıl olmalı?

Bir mühendislik şirketi olan Brodbeck için farklı tesislere aktarılabilen emniyet çözümleri ve aksamları büyük önem teşkil etmektedir. Yeniden üretilebilir otomasyon çözümlerinizin nasıl şekillenebileceğini görmekten ilham alın!

Yeniden üretilebilir otomasyon çözümleri
Tesis ve makineler

9 Eki 2018

Makine “Pasaportları”

Tesisler ve makinelerin emniyeti ile ilgili spesifikasyonlar ve yasalar ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Makine ihraç ederken göz önünde bulundurmanız gereken yerel spesifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Uluslararası uyumluluk değerlendirmesi prosedürü
Analog giriş modülü PNOZ m EF 4AI

4 Eki 2018

PNOZmulti 2 ile analog giriş sinyallerini emniyetle izleyin!

PNOZmulti 2 yapılandırılabilie emniyetli küçük kontrol sistemleri ürün yelpazesi PNOZ m EF 4AI emniyetli analog giriş modülü ile genişletildi. Artık PL e / SIL CL 3'e kadar proses değerlerinizi güvenle ve tam olarak izleyin!

Küçük kontrol sistemleri PNOZmulti 2 için emniyetli analog giriş modülü
Hizmet robotik modülleri

28 Eyl 2018

Robotik modülleri: Pilz'in Hizmet Robotik Modülleri ile kendi robotunuzu oluşturun!

Hizmet robotiklerine girişinizi kolaylaştırıyoruz. Şimdi, yeni hizmet robotik modülleriyle kendi bireysel hizmet robotik uygulamanızı kurabilirsiniz. Çözüm ürün yelpazesi, manipülatör PRBT, kontrol modülü PRCM, işletim modülü PRTM ve ROS modüllerinden oluşur. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Hizmet robotik modülleri
İnsan-robot işbirliği

19 Eyl 2018

Pilz'i Madrid ROSCon ve iROS'ta ziyaret edin!

29 - 30 Eylül 2018 tarihlerinde açık kaynak ROS (robot işletim sistemi) yazılımı üzerinde çalışan geliştiriciler Madrid'de ROSCon'da bir araya gelecek. Bunun ardından Uluslararası Akıllı Robotlar ve Sistemler Konferansı iROS ise 1 - 5 Ekim 2018 arasında gerçekleştirilecek. Pilz her iki konferansta ROS ve hizmet robotları alanlarındaki faaliyetlerini tanıtacak.

Pilz'i Madrid ROSCon ve iROS'ta ziyaret edin!
Pilz HRC posteri

17 Eyl 2018

Bir bakışta insan-robot işbirliği (HRC) ile ilgili tüm kılavuz ve standartlar!

Yeni HRC posteri işbirliği türlerini ve insanlar ile makineler etkileşime girdiğinde oluşabilecek risklerin nasıl en aza indirilebileceğini gösterir. ISO/TS 15066 uyarınca insanlar ve robotlar arasındaki kuvvet ve basınç ile ilgili uygulanabilir limit değerleini öğrenebilirsiniz!

Bir bakışta insan-robot işbirliği (HRC) ile ilgili tüm kılavuz ve standartlar!
Pilz’de Robot Teknolojileri

11 Eyl 2018

Endüstriyel robotlar için ISO emniyet standardı revizyonu

Mayıs 2021 itibarıyla ISO 10218-1 ve ISO 10218-2 uyarınca işbirlikçi robot sistemleri ile ilgili emniyet gereksinimlerinin revize edilmesi gerekiyor. Daha fazla bilgi edinin!

Endüstriyel robotlar için ISO emniyet standardı
De Ljin Metrosu

30 Ağu 2018

PSS 4000 otomasyon sistemiyle daha emniyetli ve dakik

Antwerp şehrinin tam ortasında Triangle olarak bilinen konumda üç metro hattı bir araya bir araya geliyor. Bu noktaların her gün emniyetli bir şekilde kontrol edilmesi nasıl garanti edilmektedir? Taşıma operatörü De Ljin, PSS 4000 otomasyon sistemine güvenmektedir. 500 milyonun üzerinde yolcunun emniyetli bir şekilde nasıl taşındığı hakkında daha çok bilgi edinin!

Hemen daha fazla bilgi edinin!
Demiryolları

22 Ağu 2018

Demir yolu sistemleri 4.0 için çözümler

Demir yolu sektöründe dijitalleşme ilerlemeye devam ediyor. Dijitalleşmiş ve otomatik hale getirilmiş süreçler ile demir yolu taşımacılığının dakikliği ve güvenilirliği artırılabilir. Demir yolu sistemleri 4.0'a doğru ilerlerken size uzmanlığımızla destekliyoruz!

Demir yolu sistemleri 4.0 için çözümler
İngiltere'nin Çıkışı (Brexit)

20 Ağu 2018

İngiltere'nin Çıkışı - Standartlar ve sertifikalar üzerindeki etkileri

İngiltere yakında çekiliyor! Bununla birlikte makine ve tesis üreticileri açısından Birleşik Krallık'ın AB'den çıkmasının önemli etkileri olabilir.

İngiltere'nin Çıkışı - Standartlar ve sertifikalar üzerindeki etkileri
Schweizer Electronic

16 Ağu 2018

Demiryolları için sektörde kendini kanıtlamış otomasyon teknolojisi

Şantiyeler, istasyon platformları ve hemzemin geçitler etkin şekilde nasıl korunabilir? Demiryolu teknolojisi uzmanı Schweizer Electronic, Bombardier tarafından üretilen bir yük treni lokomotifinin uzaktan kontrol edilmesinde PSS 4000 otomasyon sistemine güveniyor. Demiryolları için sektörde kendini kanıtlamış otomasyon teknolojisinin yapabilecekleri hakkında daha çok bilgi edinin!

Demiryolları için sektörde kendini kanıtlamış otomasyon teknolojisi
InnoTrans 2018

7 Ağu 2018

Pilz'i InnoTrans 2018 fuarında ziyaret edin!

18 - 21 Eylül 2018 arasında demiryolu teknolojisindeki son trendler ve gelişmeleri keşfedin! Pilz'in fuardaki varlığı demiryolu sanayi için yenilikçi emniyet teknolojilerine odaklanıyor. Sizi Berlin'de bekleyenler hakkında hemen daha fazla bilgi edinin!

Pilz'i InnoTrans 2018 fuarında ziyaret edin!
Teşhis ve görselleştirme paneli PMIvisu v7e

30 Tem 2018

Teşhis ve görselleştirme paneli PMIvisu v7e

Tesisleriniz ve makinelerinizin kapsamlı bir görüntüsünü alın! PMIvisu v704e ve v707e ile Pilz portföyünü uygun maliyetli tanılama ve görselleştirme panelleriyle tamamlıyor. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Teşhis ve görselleştirme paneli PMIvisu v7e
Homag logosu

17 Tem 2018

Verimli emniyet yönetimi lazerlerin emniyetli olmasını sağlıyor

Yüksek performanslı lazerler son derece tehlikelidir. Tesis operatörleri tehlikeli ışınlardan nasıl korunabilir? Serbestçe konfigüre edilebilir emniyet sistemi PNOZmulti ve süreç koruyucu sistemi PSENslock ile donatılmış HOMAG sistemlerinin tesisleri nasıl koruduğu hakkında daha çok bilgi edinin!

Verimli emniyet yönetimi lazerlerin emniyetli olmasını sağlıyor
Pilz AUTOMATICA 2018’de

28 Haz 2018

AUTOMATICA 2018’di

Pilz, Automatica 2018’de ilk kez endüstriyel kullanım için yeni hizmet robotik modüllerini sundu. Fuarda geçen başarılı bir haftaya göz atalım!

AUTOMATICA 2018’di
PSENmlock emniyet kapısı sistemi artık Emniyet Cihazı Tanılama özellikli

25 Haz 2018

PSENmlock emniyet kapısı sistemi artık Emniyet Cihazı Tanılama özellikli

Seri bağlantılı olarak farklı avantajlardan yararlanmak için PSENmlock'ı Emniyet Cihazı Tanılama ile birlikte kullanın:

Bir bakışta elde edeceğiniz faydalar
PSENmlock

21 Haz 2018

Kaçış serbest bırakma ve seri bağlantı özelliklerine sahip PSENmlock emniyet kapısı sistemleri

PSENmlock emniyet kapısı sistemi artık ana versiyon olarak veya seri bağlantı ile kullanılabilir. Bir kaçış serbest bırakma veya isteğe bağlı bir aksesuar olarak uygun bir tutamak arasında seçim yapabilirsiniz. Hemen daha fazla bilgi edinin!

PSENmlock emniyet kapısı sistemi
Pilz'den modüler emniyet kapısı sistemi

18 Haz 2018

Bireysel emniyet kapısı çözümünüz için modüler emniyet kapısı sistemi!

Hannover Messe 2018'de Pilz standındaki en önemli hikaye: Pilz'den modüler kapı emniyet sistemi. Kısa bir videoda, özel bir çözüm yaratmak için, özgün bileşenlerin nasıl oluşturulduğunu sizin için özetledik.

Pilz'den modüler emniyet kapısı sistemi
PITgatebox basma düğmesi ünitesi

11 Haz 2018

PSENslock emniyet kapısı sisteminin basit şekilde çalışmasını sağlar

PSENslock ile PITgatebox basma düğmesi ünitesini birleştirerek ek operatör ve basma düğmesi öğeleri elde edin. PITgatebox farklı sürüm seçenekleriyle sunulur ve standart alüminyum profil sistemlerinde yerden tasarruf sağlayan kurulumlar sağlar.

PITgatebox hakkında daha fazla bilgi
Daha fazla bilgi edinin!

2 May 2018

Otomasyonun geleceğine bağlanmak için Pilz ve Revolution Pi birlikte

IIoT ağ geçiti Revolution Pi, bilgileri kontrolörlerimizden bulutunuza gönderir. Bu sayede işlem verilerinizi, işletim verilerinizi veya enerji ölçüm verilerinizi, örneğin tesisleriniz arasında, değerlendirip kullanabilirsiniz. Böylece verilerinize dünyanın her yerinden erişebilirsiniz! Bu şekilde tesisinizin ve makinelerinizin durumu hakkında önemli bilgiler elde edersiniz. Bir bakışta elde edeceğiniz avantajlar: Olası tasarruflarınızın farkına varırsınız, işletme başarılarınızı arttırırsınız, metotlarınız en iyi şekilde kullanırsınız.

Daha fazla bilgi edinin!
SecurityBridge kontrol sistemlerinizi korur

18 Nis 2018

SecurityBridge manipülasyon ihtimalini ortadan kaldırır!

Emniyetli konfigüre edilebilir küçük kontrol sistemleri PNOZmulti ve otomasyon sistemi PSS 4000'i izinsiz girişlere karşı koruyun! SecurityBridge ile Pilz kontrol sistemleri güvende.

Kontrol sistemlerinizi SecurityBridge ile koruyun!

17 Nis 2018

Hannover Messe 2018: Geleceğin fabrikası için yenilikler

Geleceğin fabrikası için trendleri ve yenilikleri keşfedin! 23 - 27 Nisan 2018 tarihleri arasında Hannover Messe'de fabrikanıza nasıl emniyetli şekilde otomasyon uygulayacağınızı göstereceğiz. Hannover'de sizi ne gibi yeniliklerin beklediğini öğrenin!

Hannover Messe 2018: Geleceğin fabrikası için yenilikler
PSENmag paslanmaz çelik sürümü

13 Nis 2018

PSENmag paslanmaz çelik sürümler - konum izleme için maksimum sağlamlık

Kontaksız manyetik emniyet anahtarları PSENmag ayrıca paslanmaz çelik muhafaza ile birlikte edinilebilir. Bu şekilde güvenli kapı konum izleme için sağlamlık sunar. Neden hemen daha fazla bilgi edinmiyorsunuz?

PSENmag paslanmaz çelik sürümler
PNOZsigma Konfigüratör

11 Nis 2018

PNOZsigma Konfigüratö

PNOZsigma Konfigüratörü ile bir bilgisayar kullanarak PNOZ s30 hız izleme ünitesini çabucak ve kolayca ayrı olarak yapılandırmak mümkündür. Yeni konfigürasyon oluşturulup saklanabilir ve ayrıca mevcut konfigürasyonlar okunabilir, kopyalanabilir ve düzenlenebilir.

PNOZsigma Konfigüratör
Modüler emniyet kapısı sistemi

22 Mar 2018

Hannover Messe 2018

Geleceğin fabrikası nasıl görünecek? Pilz için bu yıl Hannover Messe akıllı fabrikadaki yenilikçi otomasyon çözümlerini ifade ediyor. Bu yılın fuarında ilk kez esnek kombinasyon seçeneklerine sahip modüler emniyet kapı sistemimizi sunacağız. 23 ve 27 Nisan 2018'de Hannover'e gelin ve modern otomasyon teknolojilerinin ne yapabileceğini kendiniz görün!

Hannover Messe 2018 önemli anları
Emniyet Özeti

19 Mar 2018

Pilz Emniyet Özeti'nin 5. baskısı çıktı!

Karmaşık standartlar hakkında bilginiz var mı? Pilz Emniyet Özeti, fonksiyonel emniyet standartları ile ilgili bilinen standart referansıdır. Emniyet Özetinin 5. baskısı tamamen revize edildi ve aşağıdaki konuları içermek üzere genişletildi: Endüstriyel robotların ve emniyetli insan-robot işbirliği kullanımı (HRC), EN ISO 13849-1 uyarınca emniyetli programlama ve Endüstri 4.0 ile emniyet. En yeni Emniyet Özetini hemen ücretsiz indirin!

İndirmek için
İş toplantısı

7 Şub 2018

Başarı hikayenizi Pilz ile birlikte yazın!

Yüksek güçlü lazerler için etkin emniyet yönetiminden yük trenleri için emniyetli uzaktan kumandaya kadar. Müşterilerimizle birlikte, dünya çapında emniyetli otomasyon için çok çeşitli konseptler uyguluyoruz. Güncel birkaç başarı öykümüz, bu projelerin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Başarı öykülerimiz - şimdi okuyun!

30 Oca 2018

Görselleştirme yazılımı PASvisu - artık veri kaydı seçeneğiyle birlikte!

İnternet tabanlı görselleştirme yazılımı PASvisu'nun 1.5 sürümü değişkenleri kaydetmenize olanak veriyor. Bu yeni sürüm şu anda satışta.

Görselleştirme yazılımı PASvisu - artık veri kaydı seçeneğiyle birlikte!
PSS 4000 otomasyon sistemi

26 Oca 2018

Güvenli otomasyon 4.0

Düşük hacimli, çok çeşitli versiyonlar. Geleceğin otomasyonunun sunduğu ihtimaller sınırsız. Çok çeşitli versiyonlar esnek bir çözüm gerektirir. Gelecekteki otomasyona yönelik Pilz çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

PSS 4000 otomasyon sistemi
Makine Güvenliği Uzmanı Olarak Yeniden Sertifikasyon

22 Oca 2018

Makine emniyet Uzmanı olarak Devam Edin- CMSE® sertifikanızı şimdi yenileyin!

CMSE® sertifikanız hala geçerli mi? Dünya çapında düzenlenen CMSE® sertifika yenileme kurslarından birine kaydolun ve makine güvenliği ile ilgili son gelişmeleri öğrenin.

CMSE® sertifika yenileme
"EY Yılın Girişimcisi Ödülü" Kazananı

20 Ara 2017

Renate Pilz "2017 Yılın Girişimcisi" seçildi

Denetim ve danışmanlık şirketi 21. kez Almanya'daki en iyi orta ölçekli, sahiplerin yönetimde olduğu şirketleri onurlandırdı. Pilz Dijital Dönüşüm kategorisinde ödül kazandı.

Renate Pilz "2017 Yılın Girişimcisi" seçildi
PSENvip LR Kamera tabanlı koruma sistemi

15 Ara 2017

Yeni: Özel presler için PSENvip LR kamera tabanlı koruma sistemi

PSENvip 2 koruma sistemi, EN 12622 gibi ortak emniyet standartlarını karşılayan modern pres frenleri için eksiksiz bir emniyet konseptidir ve aynı zamanda preslerin üretkenliğini artırır. Yeni uzun menzilli versiyon PSENvip R LR ile 18 metreye kadar koruma alanında pres frenlerini izleyebilirsiniz. Neden hemen daha fazla bilgi edinmiyorsunuz?

Özel presler için PSENvip LR kamera tabanlı koruma sistemi
Enerji deposu PMCenergy SD

8 Ara 2017

Enerji deposu PMCenergy SD - Fren enerjisinin verimli kullanımı

Sürücü teknolojisi ile enerji tasarrufu yapın. Yeni enerji depoları PMCenergy SD, PMCprotego D ve PMCtendo DD5 servo amplifikatörleri ile birlikte kullanıldığında enerji tasarrufu yapar.

Enerji tasarruflu sürücü teknolojisinden şimdi yararlanın!
PLC denetleyici PSS67 PLC

1 Ara 2017

IP67 kontrol türüne sahip ilk emniyetli PLC kontrol sistemi

PLC kontrol sistemi PSS67 PLC is otomasyon sistemi PSS 4000 için ilk emniyetli kontrol sistemidir. Bu şekilde IP67 koruma türünde kontrol kabini olmadan merkezi olmayan otomasyon için bir çözüm sağlayabildik. Hemen daha fazla bilgi edinin!

PLC denetleyici PSS67 PLC
PNOZmulti 2 küçük kontrolörler

23 Kas 2017

PNOZmulti 2 küçük kontrolörler - SafetyNET p üzerinden emniyetli iletişim

Artık gerçek zamanlı Ethernet SafetyNET p üzerinden en fazla 16 PNOZmulti 2 baz ünitesini bağlayabilirsiniz. Uygulamada kısa tarama süreleri için RTFL üzerinden 32 bit veri gönderilip alınır. Bu yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin!

PNOZmulti 2 küçük kontrolörler
Otomasyon Ödülü 2018

21 Kas 2017

Dinamik basınca duyarlı emniyet paspası PSENmat 2018 yılında Otomasyon Ödülünü kazanmıştır

Dinamik basınca duyarlı emniyet paspası PSENmat, saygın Otomasyon Ödüllerinde X. sırayı almıştır. Hemen keşfedin!

Otomasyon Ödülü 2018
Yenilikler

17 Kas 2017

SPS IPC Drives 2017 fuarında dünyada ilk kez hayata geçirilen ürünler!

"Her boyutta emniyet" sloganıyla SPS IPC Drives'da yer alacak olan Pilz eksiksiz otomasyon çözümünüz için endüstri çözümleri, ürün yenilikleri ve hizmetler sunacak. Dünyada ilk kez hayata geçirilen bu ürünlerin arasında basınca duyarlı emniyet Matı PSENmat ile konum algılama ve IP67 korumalı ilk PLC kontrol sistemi PSS67 PLC yer alıyor.

SPS IPC Drives 2017 fuarında dünyada ilk kez hayata geçirilen ürünler!
PSSuniversal 2

8 Kas 2017

EtherNet/IP arayüzlü yeni ana modül Uzaktan I/O sistemi PSSuniversal 2

EtherNet/IP arayüzlü ana modül Uzaktan I/O sistemi PSSuniversal 2’ye eklenmiştir. Böylece açık sistem, mevcut olan sistem ortamlarına mükemmel uyum sağlar. Daha fazla bilgi edinin!

PSSuniversal 2 için EtherNet/IP arayüzlü ana modül
2D ve 3D sensörler ile alan koruma

6 Kas 2017

Alan ve bölge izleme için sensörleri kullanın!

Tesis ve makine önündeki alanları nasıl etkili bir şekilde koruyabilirsiniz? İnsanlar tehlike bölgelerine sık sık girmek zorunda kaldıklarında veya malzemenin içeri veya dışarı taşınması gerektiğinde, alan koruması için optik emniyet önlemlerini kullanın. Işık perdeleri, lazer tarayıcılar, kamera sistemleri ve basınca duyarlı emniyet paspasları, alan koruması için en uygun cihazlardır.

2D ve 3D sensörler ile alan koruma
PSENini 'nin emniyetle ilgilil karakteristik verilerinin güncellenmesi

18 Eki 2017

PSENini 'nin emniyetle ilgilil karakteristik verilerinin güncellenmesi

PSENini'nin emniyetle ilgili karakteristik verileri güncellendi. Daha fazla bilgi için lütfen bölge satış yöneticiniz ile görüşün.

PSENini 'nin emniyetle ilgilil karakteristik verilerinin güncellenmesi
Pilz SPS IPC Drives 2017 fuarında

16 Eki 2017

Her Boyutta Emniyet: Pilz'i SPS IPC Drives 2017 fuarında ziyaret edin!

SPS IPC Drives 28-30 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Her Boyutta Emniyet” sloganı ile gerçekleştirilen bu yılki standımız güvenli 2B ve 3B sensör teknolojilerini öne çıkarıyor. Sizi Nuremberg'de bekleyenler hakkında hemen daha fazla bilgi edinin!

Pilz'i SPS IPC Drives 2017 fuarında ziyaret edin!
Uluslararası uygunluk

5 Eki 2017

Uluslararası uyumluluk hizmetimiz NR-12'den yararlanın!

NR-12 uyumlu makinelere yönelik destek sağlayarak dünyanın Brezilya pazarına erişmesine yardımcı oluyoruz. Neden hemen daha fazla bilgi edinmiyorsunuz?

Uluslararası uygunluk

22 Eyl 2017

Makine Direktifi kılavuzu revize edildi - daha fazla bilgi edinin!

AB Komisyonu “Makine Direktifi 2006/42/EC uygulama kılavuzu”nun revize versiyonunu yayımladı. En önemli değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinin!

Makine Direktifi 2006/42/EC uygulama kılavuzu
PNOZ s30 hız izleme

20 Eyl 2017

PNOZ s30 hız monitörü – Sürüm 3'teki yeni özellikler

Kolayca emniyetli dönüşler: Sürüm 3.0'dan itibaren PNOZ s30 konfigüre edilebilir analog çıkışa sahiptir, bu da emniyetli şekilde ölçülen hızı daha yüksek seviyeli bir PLC kontrolörüne gönderir. Yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin!

PNOZ s30 hız izleme yeniden yüklendi
Uyumluluk değerlendirmesi

7 Eyl 2017

NR-12 uyumlu makinelere yönelik en güvenli yöntem. Dünya çapında!

Eksiksiz bir tedarikçi olarak Brezilya'da risk değerlendirmesinden onaya ve operatörün yerinde, makine üreticisinden son kabule kadar teknik belgeler için destek sağlayabiliriz.

Uluslararası uyumluluk değerlendirmesi - NR-12
Mühendislik yazılımı PAS4000

24 Ağu 2017

Geleceğin üretim sistemi: Müşteri taleplerine etkin şekilde yanıt verebilirsiniz

PSS 4000 otomasyon sistemi ile kişisel ve yüksek performanslı otomasyon konseptleri oluşturabilirsiniz. Modüler makinelerin daha kolay standartlaştırılması için kullanılabilecek mühendislik yazılımı PAS4000'in yeni 16. sürümü hakkında daha fazla bilgi edinin!

Bir bakışta tüm yeni özellikler
PSENscan uygulaması

25 Tem 2017

Hemen indirin: PSENscan emniyet lazer tarayıcı uygulaması

Özelliklerinden uygulamalarına kadar emniyet lazer tarayıcımız hakkında her şeyi öğrenebilmek için kullanabileceğiniz PSENscan uygulamamızı biliyor musunuz? PSENscan ürün sayfası hakkında daha fazla bilgi edinin!

PSENscan uygulaması
Yeni yazılım PASvisu

29 Haz 2017

Mükemmel denetleyici ve görselleştirme ekibi

Web tabanlı görselleştirme yazılımı PASvisu'nun en yeni sürümü (v1.4) ile PNOZmulti küçük denetleyicileri doğrudan bağlayabilirsiniz. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Mükemmel denetleyici ve görselleştirme ekibi

26 Haz 2017

Kilitleme Etiketleme belgeleri - artık daha basit!

PASloto Etiketleme Kilitleme belge yazılımı sürüm 1.1 kullanıma sunuldu. Yeni işlevler hakkında daha fazla bilgi edinin!

Kilitleme Etiketleme belgeleri - artık daha basit!
Algılama alanlarının uzaktan izlenmesi

12 Haz 2017

Yeni: SafetyEYE Canlı Video Sunucu – Algılama alanlarını uzaktan izleme

SafetyEYE Canlı Video Sunucudan haberdar mısınız? Neden aracın kullanım alanları ile ilgili daha fazla bilgi edinmiyorsunuz?

SafetyEYE Canlı Video Sunucu

18 Nis 2017

Yeni: IP67 koruma tipli kompakt PSS67 I/O modülü

PSS 4000 otomasyon sisteminde veri yönetimi için yeni I/O kompakt modülleri keşfedin! PSS67 I/O modülleri oldukça sağlamdır ve kabinsiz montaj için bunları en uygun çözüm haline getirir.

I/O kompakt modülü PSS67 I/O

12 Nis 2017

Optimum bağlantı: Kontrol projesi ve görselleştirme

Web tabanlı görselleştirme yazılımı PASvisu, PSS 4000 otomasyon sistemine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Bu, makinenin tüm kullanım ömrü için denetleyici ve görselleştirmelerin mükemmel birlikteliğini oluşturur.

Optimum bağlantı: Kontrol projesi ve görselleştirme
Modüler tesis inşası

7 Nis 2017

Pilz'le modüler, esnek üretime hazır

Endüstri 4.0'e uygun bağımsız ve uyarlanabilir üretim süreçleri için modüler otomasyon çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pilz'le modüler, esnek üretime hazır
NR-12 makine direktifi hakkında yeni tanıtım yazısı

5 Nis 2017

NR-12 makine direktifi hakkında yeni tanıtım yazısı

Brezilya'da NR-12 makine direktifi mesleki emniyeti düzenlemektedir. Direktifin en önemli konularını sizin için tanıtım yazımızda özetledir.

NR-12 makine direktifi
ARENA2036 logo

3 Nis 2017

Pilz, geleceğin arabasına yönelik araştırmaları destekliyor

ARENA 2036 araştırma kampüsünün ortağı olan Pilz hafif mühendislik ve üretim ile ilgili araştırma etkinliklerini teşvik ediyor.

Pilz, geleceğin arabasına yönelik araştırmaları destekliyor
Pilz bir dünya pazarı lideridir

27 Mar 2017

Pilz bir dünya pazarı lideridir

St. Gallen Üniversitesi ve Alman Pazar Liderleri Akademisi tarafından yayınlanan dünya pazar liderleri indeksinde Pilz, "elektronik ve elektrik mühendisliği" sektörü, "Endüstriyel süreçler için emniyet ve kontrol teknolojisi" kategorisinde 2017 Dünya Pazarı Lideri olarak yer almıştır.

Pilz bir dünya pazarı lideridir
Erişim noktaları için esnek koruma

24 Mar 2017

Erişim noktaları için esnek koruma

2B lazer tarayıcılarını kullanarak erişim koruması için mükemmel çözümü keşfedin! Tehlike bölgelerini esnek şekilde korumak için emniyet lazer tarayıcılarını nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Erişim noktaları için esnek koruma
CMSE® - Certified Machinery Expert (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı)

23 Mar 2017

Hemen bir CMSE® - Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı olun.

CMSE®-Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanlığı için uluslararası kabul gören eğitim kursu hakkında her şeyi öğrenmenin ve çok istenen seminer koltuklarından birini kapın.

CMSE® - Certified Machinery Expert (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı)
OPC arayüzü

13 Mar 2017

PASvisu görselleştirme yazılımının yeni sürümü

Web tabanlı görselleştirme yazılımı PASvisu artık tüm kontrol sistemlerine açıldı. Yazılımın yeni 1.3 sürümü artık kullanılabilir.

PASvisu v 1.3 Sürümü
PITestop active

8 Mar 2017

PITestop active Akıllı fabrikalar için özelleştirilmiş Acil Durdurma Butonu (E-STOP)

PITestop active ile Pilz, yeni bir çığır açan yeni bir Acil Durdurma butonu sunuyor: Elektriksel olarak aktifleştirilebilir ve yalnızca durumu aktif iken ışıklandırılır.

PITestop active

13 Şub 2017

Küçük kontrol sistemleri PNOZmulti Mini artık POWERLINK bağlantılı

Yeni fieldbus modülü PNOZ mmc12p PL, artık konfigüre edilebilir küçük kontrol sistemleri PNOZmulti Mini'nin POWERLINK ağına bağlantısı için hazır. Bu, PNOZmulti Mini baz üniteler PNOZ mm01.p ve PNOZ mm0.2p'nin sol tarafından genişletilebileceği anlamına gelmektedir.

PNOZmulti Mini artık POWERLINK bağlantılı

10 Şub 2017

Emniyet önlemlerine elle müdahalenin teşhis edilmesi

Makine üzerindeki emniyet önlemlerine elle müdahale edildiğini nasıl anlayabilirsiniz ve bunu nasıl engelleyebilirsiniz? Hemen daha fazla bilgi edinin!

Elle müdahaleye karşı koruma
Şirketinizi siber saldırılardan koruyun!

12 Eki 2016

Emniyet ve güvenlik arasındaki etkileşim

Üretimimi siber saldırılardan emniyetten ödün vermeksiniz nasıl koruyabilirim?

Daha fazla
İçeriden Deloro makine araçları

7 Eki 2016

Deloro Wear Solutions, Pilz sürüş teknolojisine güveniyor

Sürücü ve kontrol konseptinden makine devreye almaya: Deloro Wear Solutions GmbH için uygulamamız ile daha fazla bilgi edinin!

Daha fazla
CMSE® - Certified Machinery Expert (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı)

29 Ağu 2016

Makine emniyeti hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Dünya çapında bir CMSE - Certified Machinery Expert (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı) olun!

Daha fazla
Endüstri 4.0: Emniyet ve Güvenlik arasındaki etkileşim

24 Ağu 2016

Emniyet ve Güvenlik - bir elmanın iki yarısı?

Şimdi Endüstri 4.0 tesislerine yönelik yeni emniyet gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla
Pilz'de Industrie 4.0

4 Ağu 2016

Industrie 4.0'a yanıt olarak modüler tesisler

Otomasyonun geleceği için kontrol zekasını dağıtabilecek ve yönetimi kolay çözümler gereklidir.

Daha fazla
Singapur'da yer alan bağlı şirket açılışı

25 Tem 2016

Singapur'da yeni bağlı şirket

Güney Doğu Asya'da güvenli otomasyon çözümleri - Pilz Asya Pasifik bölgesine olan bağlılığını genişletiyor.

Daha fazla
Japonya'daki tesisleriniz ve makineleriniz için dünya çapında emniyet

18 Tem 2016

Japonya yasaları ve standartları

Tesisiniz ve makineniz için dünya çapında emniyet.

Daha fazla
Pilz'de Endüstri 4.0

14 Tem 2016

Endüstri 4.0 için hazır mısınız?

Sizi yarının akıllı üretimine hazırlayacağız!

Daha fazla
Pilz servo sürücüler pres alanında

11 Tem 2016

Bir dönüşümden en fazla faydayı emniyetli servo sürücü teknolojisi ile elde edin

Schunk Hoffmann Carbon Technology'nin neden Pilz servo sürücülere güvendiğini keşfedin.

Daha fazla
Artık PASvisu ile kendi otomasyon projelerinizi dilediğiniz dilde görselleştirebilirsiniz

7 Tem 2016

otomasyon projelerinizi PASvisu ile görselleştirin!

Ağ tabanlı yazılım PASvisu'nun yeni sürümü, farklı diller için geniş kapsamlı uyarlama seçenekleri içermektedir.

Daha fazla
Tesisiniz ve makineniz için dünya çapında emniyet

4 Tem 2016

Birleşik Krallık yasaları ve standartları

Tesis ve makineler için dünya çapında emniyet: Birleşik Krallıkta özel yönetmelikler.

Daha fazla
PSENopt II, Emniyet Ödülleri 2017 için aday gösterildi.

30 Haz 2016

PSENopt II finalde

Yeni tip 3 ışık korumaları GIT EMNİYET ÖDÜLLERİ 2017'da "Emniyetli Otomasyon" kategorisinde finale çıkmıştır.

Daha fazla
Emniyetli sürücü çözümleri – artık PROFINET arabirimi ile birlikte

23 Haz 2016

Emniyetli sürücü çözümleri – artık PROFINET arabirimi ile birlikte

PMCprotego D ve PMCtendo DD5 servo amplifikatörler için ek iletişim bağlantısı.

Daha fazla
Brezilya yasaları ve standartları

13 Haz 2016

Brezilya yasaları ve standartları

Tesisiniz ve makineniz için dünya çapında emniyet. Brezilya ile ilgili bilgiler.

Daha fazla
Mühendislik endüstrisi hakkında Avrupa Birliği içinde yer alan şartnameler

24 May 2016

Avrupa kanunları, direktifleri ve standartları arasında nasıl bir bağlantı mevcuttur?

Mühendislik endüstrisi hakkında Avrupa Birliği (AB) içinde yer alan şartnameler hakkında tüm bilmeniz gerekenleri öğrenin.

Daha fazla
Robert van Bommel CMSE yeterlilik derecesini başarıyla tamamlamıştır

2 May 2016

Başarılı bir CMSE®- Certified Machinery Expert'ten (Sertifikalı Makine Emniyet Uzmanı) alınan rapor

Sertifikasyondan profesyonel görevinizde nasıl faydalanabilirsiniz?

Daha fazla
PL d uygulamalarına kadar PSENopt II ışık korumaları

25 Nis 2016

Yeni Tip 3 ışık koruması PSENopt II

Yeni nesil PSENopt II ile Pilz, PL d uygulamalarına kadar, ilk Tip 3 ışık korumasını sunmaktadır.

Daha fazla
PSENmlock yeni emniyet kapısı sistemi

21 Nis 2016

Emniyetli kilitleme ve koruma kilidi - PSENmlock yeni emniyet kapısı sistemi

PSENmlock yeni emniyet kapısı sistemi ile emniyetli kilitleme ve koruma kilidi tek bir üründe.

Daha fazla
Standardın revizyonu

20 Nis 2016

ATEX Yönetmeliğinde değişiklik

Yeni ATEX Yönetmeliği 2014/34/EU, 20 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giriyor.

Daha fazla
Emniyet cihazı tanılama sayesinde daha az servis dağıtım ihtiyacı

19 Nis 2016

Emniyet cihazı tanılama sayesinde daha az servis dağıtım ihtiyacı

Servis dağıtım ihtiyaçlarını azaltacak emniyet cihazı tanılama özelliklerine sahip basit ve kapsamlı tanılama.

Daha fazla
PSS 4000 otomasyon sistemi için ipuçları ve tüyolar

4 Nis 2016

PSS 4000 otomasyon sistemi için ipuçları ve tüyolar

Bu öğretici videoda, PAS4000 yazılım platformundan nasıl daha iyi yararlanabileceğiniz anlatılmaktadır.

Daha fazla
Hannover Messe 2016 daki yeni ürünlerimizi şimdi keşfedin!

1 Nis 2016

Hannover Messe de yeni ürünler ve çözümler

Dünyadaki ilk gösterimlerden yarının dünyasına: 2016 için yeni ürünlerimiz hakkında şimdiden daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla
Bir bakışta tüm yazılım güncellemelerimiz!

30 Mar 2016

Bir bakışta tüm yazılım yeniliklerimiz

PASupdate sayesinde yazılım ürünlerimizdeki tüm yeniliklerden daima haberdar olabilirsiniz.

Daha fazla
PNOZmulti 2, CC-Link için bir başka fieldbus modülü ile kullanılabilir!

24 Mar 2016

CC-Link bağlantısı ile PNOZmulti 2

CC-Link'e bağlantı için bir başka fieldbus modülü PNOZmulti 2 konfigüre edilebilir kontrol sistemi için kullanılabilir.

Daha fazla
PASunits özelliğini kullanarak bireysel projeleri lisanslama.

21 Mar 2016

PASunits özelliğini kullanarak bireysel projeleri lisanslama.

Bu eğitim videosunda program editörlerinin, fonksiyon bloklarının ve PASunits kullanan özel ağ fonksiyonlarının nasıl lisanslanacağını öğreneceksiniz.

Daha fazla
Emniyetli hareket fonksiyonları sayesinde daha fazla üretkenlik ve proses dengeliliği

11 Mar 2016

Servo sürücü teknolojisi PMC ile pres retrofit

Emniyetli hareket çözümü ile Sona BLW Präzisionsschmiede, yatırım maliyetlerini düşürmüştür ve üretkenlikte muazzam bir artış elde etmiştir.

Daha fazla
Projelerin PAS4000 ile gözden geçirilmesi ve tamamlanması

9 Mar 2016

Projelerin PAS4000 ile gözden geçirilmesi ve tamamlanması

Bu öğretici videoda PAS4000 yazılımıyla projeleri nasıl tamamlayacağınızı, sunacağınızı ve nasıl rapor oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

Daha fazla
PSS 4000 otomasyon sistemi bu şekilde programlanır

26 Şub 2016

PSS 4000 otomasyon sistemi bu şekilde programlanır

Bu öğretici videoda PAS4000'de editörlerin fonksiyonlarını öğrenirsiniz ve proje yapısı hakkında ipuçları alırsınız.

Daha fazla
Hannover Messe'de Pilz'i ziyaret edin - ücretsiz biletlerinizi hemen alın.

24 Şub 2016

Hannover Messe 2016'da görüşmek üzere

Pilz, 25-29 Nisan 2016 tarihleri arasında Hannover Messe'deki fuara tekrar katılıyor olacak. Ücretsiz fuar davetiyenizi hemen ayırın.

Daha fazla
PSS 4000 otomasyon sistemi ile iletişim ve bağlantı kurun

19 Şub 2016

PSS 4000 otomasyon sistemi ile iletişim ve bağlantı kurun

Güncel eğitim videosunda, PAS4000 içinde hangi fieldbus ve Ethernet arabirimlerinin mevcut olduğu ve bunların nasıl konfigüre edilmesi gerektiği açıklanmaktadır.

Daha fazla
PNOZmulti 2 konfigüre edilebilir kontrol sistemleri; yeni PNOZ m B1 temel ünitesi

10 Şub 2016

PNOZmulti 2 konfigüre edilebilir kontrol sistemleri; yeni PNOZ m B1 temel ünitesi

Kontrol yapısının uygulamanıza tam uyumu; PNOZmulti 2 ürün grubumuzdan en yeni ürünümüzü uygulamalarınızda nasıl kullanacağınız hakkında daha fazlasını öğrenin!

Daha fazla
PNOZmulti 2 kontrol sistemiyle hareket izleme

26 Oca 2016

PNOZmulti 2 kontrol sistemiyle hareket izleme

PNOZmulti Konfigüratör'ün yeni fonksiyonları sayesinde emniyetli hareket izleme modülleri için daha fazla esneklik.

Daha fazla
Otomasyon projelerinin kolay konfigürasyonu ve optimum görselleştirilmesi

22 Oca 2016

Projelerinizin kolay konfigürasyonu ve optimum görselleştirilmesi

PASvisu web tabanlı HMI yazılımı ile otomasyon projelerinizde tam görünürlük sağlarsınız!

Daha fazla
Makine Emniyetinin Sağlanması

22 Ara 2015

Emniyet Doğrulaması

Makine Emniyetinin Sağlanmasında Önemli Bir Adım

Daha fazla
Teknik destek, teknik sorularda yardımcı olur

18 Ara 2015

Teknik sorunuz var mı?

Pilz teknik destek ekibi, ürün seçiminin yanı sıra teknik sorularda da yardımcı olur.

Daha fazla
PAS4000'de basit proje oluşturma

3 Ara 2015

PAS4000'de basit proje oluşturma

PSS 4000 otomasyon sistemine yönelik öğretici videolarla PAS4000'de projeleri hızlı ve basit bir şekilde oluşturun.

Daha fazla
Karmaşık uygulamaların kolay kontrolü

2 Ara 2015

Karmaşık uygulamaların kolay kontrolü

PSS 4000 otomasyon sistemi ile emniyet ve otomasyon için birçok projeyi uygulayabilirsiniz.

Daha fazla

20 Kas 2015

Peter Pilz Üretim ve Lojistik Merkezi açıldı

Ostfildern'deki merkez ofiste üretim alanı %50 oranında büyümüştür.

Daha fazla
PASvisu web tabanlı görselleştirme yazılımı.

23 Eki 2015

Otomasyonunuz tam görünür!

SPS IPC Drives fuarında projelerinizi nasıl basit bir şekilde konfigüre edebileceğinizi ve görselleştirebileceğinizi görün.

Daha fazla
Boru hatlarının emniyet izlemesi

19 Eki 2015

Myanmar ve Çin arasındaki emniyetli gaz boru hatları

PSS 4000 otomasyon sistemi Myanmar ve Çin arasındaki gaz boru hatları için süreç kontrolü ve emniyeti sağlıyor.

Daha fazla
Başlangıç Setinde PITmode

13 Eki 2015

Başlangıç Setinde PITmode

Şu adresten ulaşılabilir: İşletim modu seçici anahtarı PITmode'u hemen devreye almaya yönelik set.

Daha fazla

6 Eki 2015

PSS 4000 otomasyon sistemi için öğretici videolar

PSS 4000 otomasyon sistemine yönelik öğretici videolar ile PAS4000'e tam olarak hakim olun

Daha fazla

29 Eyl 2015

Makine emniyeti hakkında bilgileriniz ne kadar iyi?

CMSE® Sertifikalı Makine Güvenliği Uzmanı sınavı ile bilginizi sınayın!

Daha fazla
PAS4000 yazılım platformu şimdi API arabirimli

9 Eyl 2015

PAS4000 yazılım platformu şimdi API arabirimli

Bu, kontrol projelerini PAS4000 dışındaki otomatik süreçlerle yapılandıran kullanıcıların hayatını gerçekten kolaylaştırır.

Daha fazla
Pilz; birleşik test donanımlarını, sensör, kontrol ve tahrik teknolojisi içeren eksiksiz bir çözüm ile güvene alır.

2 Eyl 2015

Schüco'nun sahip olduğu emniyetli test donanımı

Pilz; birleşik test donanımlarını, sensör, kontrol ve tahrik teknolojisi içeren eksiksiz bir çözüm ile güvene alır.

Daha fazla
Yeni nesil kameralı koruma sistemi PSENvip 2

4 Ağu 2015

Yeni nesil PSENvip 2

Yeni nesil kameralı koruma sistemi PSENvip 2 ile, daha basit kullanım ve daha yüksek verimlilikten faydalanırsınız.

Daha fazla
PNOZmulti 2 artık Ethernet/IP ağlarına da entegre edilebilir.

16 Tem 2015

Ethernet/IP bağlantısına sahip PNOZmulti 2

Başka bir komünikasyon bağlantısı: Konfigüre edilebilir kontrol sistemi PNOZmulti 2 artık Ethernet/IP ağlarına da entegre edilebilir.

Daha fazla

24 Haz 2015

Sürücüleri emniyetli bir şekilde izleme

PSS 4000 otomasyon sistemi içindeki kontrol sistemleri gelişmiş hareket izleme işlevleri için kullanılabilmektedir.

Daha fazla

23 Haz 2015

Emniyetinize adanmış 1000 uzman

Avustralya bininci temsilci son sınavı da geçerek CMSE® -Sertifikalı Makine Emniyet Uzmanı oldu - Tebrikler.

Daha fazla
Adım adım emniyetli makineler: Sistem uygulaması ve risk değerlendirmesinin incelemesi

19 Haz 2015

Adım adım emniyetli makineler (3)

Sistem uygulaması ve incelemesi: Serinin üçüncü bölümünü şimdi okuyun.

Daha fazla
PNOZsigma emniyet röleleri

15 Haz 2015

PNOZsigma üzerinde kablo şebekesi işi azaltılmıştır

Yeni: Yarı iletken çıkışlı PNOZ s20 iletişim genişletme modülü.

Daha fazla
IEC/EN 61496 10 Mayıs 2015 itibariyle yasal olarak bağlayıcı hale gelmiştir

28 May 2015

IEC/EN 61496-1 standardında düzeltme

IEC/EN 61496-1 standardının uygulanması Emniyet Bütünlüğü Seviyesi ve Performans Seviyesinin standartlaştırılmasını sağlar.

Daha fazla
PSS 4000 otomasyon sistemiyle mühendisliği azaltabilirsiniz.

21 May 2015

Azalan mühendislik - daha kısa proje çalışma süreleri

PSS 4000 otomasyon sistemiyle mühendislik işlerini azaltabilirsiniz.

Daha fazla
Adım adım emniyetli makineler: Emniyet tasarımı ve emniyet bileşenlerinin seçimi

30 Nis 2015

Adım adım emniyetli makineler (2)

Serinin 2. bölümü: Emniyet tasarımı ve emniyet bileşenlerinin seçimi.

Daha fazla
Yeni PSENslock emniyet kapısı sistemi tipleri.

9 Nis 2015

Yeni PSENslock tipleri

Gelişmiş tanılama işlevleri ve koruma kilidinden bağımsız emniyet çıkışları ile emniyet kapısı sistemi bulunmaktadır.

Daha fazla
Adım adım emniyetli makineler: Risk değerlendirmesi ve emniyet kavramı

24 Şub 2015

Serinin başlangıcı: Risk değerlendirmesinden CE işaretlemesine

Adım adım emniyetli makineler- Bölüm 1.

Daha fazla
PNOZmulti 2 - PROFINET ağları ile entegrasyon

13 Şub 2015

PNOZmulti 2 - PROFINET ağları ile entegrasyon

Daha fazla esneklik - konfigüre edilebilir kontrol sistemi PNOZmulti 2 için yeni PROFINET komünikasyon modülü mevcut!

Daha fazla
Emniyet şalteri PSENcode şimdi ince tasarımıyla piyasada.

26 Oca 2015

Daha ince tasarım: Kodlanmış emniyet şalteri PSENcode

Emniyet şalteri PSENcode, şimdi ince tasarımıyla da piyasada; kapılar, kaplamalar ve kapaklar üzerinde kurulum için ideal.

Daha fazla
Kaynak tesisi emniyetli bir şekilde otomatik hale getirildi

9 Ara 2014

Kaynak tesisi emniyetli bir şekilde otomatik hale getirildi

Kaynak tesisi sensör, kontrol, aktüatör ve aynı zamanda görselleştirme teknolojilerini içeren Pilz'in sunduğu komple çözümlerin kullanılmasıyla kolaylıkla ve emniyetli bir şekilde otomatik hale getirilmiştir!

Daha fazla
Uluslararası Pilz Desteği

8 Ara 2014

Teknik destek: yetkin ve emniyetli!

Pilz'in sunduğu ürünler, uygulamalar ve hizmetler için mevcut bulunan yetkin tavsiyelerden faydalanın.

Daha fazla
PSS 4000: Esnek iletişim, programlama ve işletim

29 Eki 2014

PSS 4000: Sistematik, global makine emniyeti

Yeni fonksiyonlar sayesinde PSS 4000 otomasyon sistemi uluslararası bir şekilde ve makineden bağımsız olarak kullanılabilmektedir.

Daha fazla
Servo motorun yeni boyutları

30 Eyl 2014

Çok yönlü uygulama - PMCtendo SZ servo motorlar

Yeni boyutlar, PMCtendo SZ servo motorların artık daha fazla uygulamada kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Daha fazla
Abu Dabi Khalifa Limanında kullanılan PSS 4000 otomasyon sistemi

20 Ağu 2014

Liman lojistiği standardı

PSS 4000 otomasyon sistemi, Abu Dabi Khalifa Limanındaki tersane vinçlerinin emniyetle ilgili tüm fonksiyonlarını izler.

Daha fazla
Çeşitli Pilz sistemlerini CANopen ve EtherCAT sistemlerine bağlamaya yönelik geçitler

16 Tem 2014

CANopen ve EtherCAT ağ bağlantısı

Çeşitli Pilz sistemlerini, CANopen ve EtherCAT sistemlerine bağlamaya yönelik Geçitlerdeki mühendislik çalışmalarının azaltılması.

Daha fazla
Çeşitli sistemlerin emniyet bağlantılı olmayan Ethernet'e güvenli bağlantısı

26 Haz 2014

Pilz Güvenli Ethernet Bağlantısı

Çeşitli sistemleri emniyet bağlantılı olmayan Ethernet'e güvenli bir şekilde bağlamak için "Emniyetli Ethernet Bağlantısı"nı kullanın.

Daha fazla
Emniyet kapısı sistemi PSENsgate için mevcut yeni sistem türlerinin çeşitleri geniştir.

25 Haz 2014

Emniyet kapısı izleme daha esnek hale geliyor

Emniyet kapısı sistemi PSENsgate: daha iyi esneklik için seçilebilir kontrol elemanlarına sahip yeni sistem tipleri.

Daha fazla
Pilz emniyet şalterleri ve emniyet kapısı sistemleri ile artık emniyettesiniz!

23 Haz 2014

EN ISO 14119 şimdi uyumlaştırıldı

Emniyet kapısı sistemlerine yönelik EN ISO 14119 standardı yürürlüğe girerek tüm Avrupa'da bağlayıcı hale gelmiştir.

Daha fazla
Near Shoring (Üretimi komşu bir ülkede konumlandırma) Küresel Makine Uyumluluk ve Emniyet Stratejilerini nasıl etkiliyor

18 Haz 2014

Üretim Tesislerine ilişkin Near Shoring ve Next Shoring

Bu eğilim, Küresel Makine Uyumluluk ve Emniyet Stratejilerini nasıl etkiliyor.

Daha fazla
CMSE

14 May 2014

CMSE® ile dünya çapında aynı bilgi düzeyi

Şirketinizde standart yetkinlik olarak dünya çapındaki CMSE®'yi (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı) oluşturun.

Daha fazla
Işın cihazlarının izlenmesi için PNOZ c2 emniyet rölesi

24 Nis 2014

PNOZ c2 emniyet rölesi ışın cihazlarını izler

Yeni emniyet rölesi PSENopt v OSSD çıkışlı sensörler gibi Tip 4'e kadar olan ışın cihazlarının izlenmesi için kullanılır.

Daha fazla
PNOZmulti 2 artık POWERLINK bağlantısıyla veriliyor

17 Nis 2014

Powerlink bağlantısına sahip PNOZmulti 2

Konfigüre edilebilir kontrol sistemi PNOZmulti 2 için yeni POWERLINK komünikasyon modülü mevcut.

Daha fazla
Sürücüler, PNOZmulti 2 için yeni hareket izleme modülleri kullanılarak emniyetli bir şekilde izlenebilir.

4 Nis 2014

PNOZmulti 2 ile sürücüleri emniyetli bir şekilde izleyin

Sürücüler, PNOZmulti 2 konfigüre edilebilir kontrol sistemleri için yeni hareket izleme modülleri kullanılarak emniyetli bir şekilde izlenebilir.

Daha fazla
PSS 4000 otomasyon sistemi, otomatik kılavuzlu araç sistemlerinin emniyetli ve verimli bir şekilde kontrol edilmesini ve izlenmesini sağlar.

20 Mar 2014

Sürücüsüz, emniyetli ve verimli

PSS 4000 otomasyon sistemi ile otomatik kılavuzlu araç sistemlerinin kontrolü ve izlemesi.

Daha fazla
Tehlikeli Enerjileri Kontrol etmek ve Yalıtmak için sistemlerinizi kolaylaştırın.

13 Mar 2014

LOTO ile emniyeti artırın

Tehlikeli Enerjileri Kontrol etmek ve Yalıtmak için sistemlerinizi kolaylaştırın.

Daha fazla
Basit, esnek ve emniyetli! PNOZmulti konfigüre edilebilir kontrol sistemleri

10 Mar 2014

Basit, esnek ve emniyetli: PNOZmulti

Konfigüre edilebilir kontrol sistemlerinin farklı uygulama opsiyonları bulunduğunu biliyor muydunuz? Videoya tıklayın ve tebessüm etmeye hazır olun!

Daha fazla
Genel Merkez

Pilz GmbH & Co. KG
Felix-Wankel-Straße 2
73760 Ostfildern
Almanya

Telefon: +49 711 3409-0
E-posta: pilz.gmbh@pilz.de

Amerika

 • Meksika: +52 55 5572 1300
 • Brezilya: + 55 11 4942-7028
 • Kanada: +1 888-315-PILZ (315-7459)
 • Birleşik Devletler (Ücretsiz): +1 877-PILZUSA (745-9872)

Avrupa

 • İtalya: +39 0362 1826711
 • Türkiye: +90 216 5775552
 • Avusturya: +43 1 7986263-444
 • Finlandiya: +358 10 3224030 / +45 74436332
 • Almanya: +49 711 3409 444
 • İrlanda: +353 21 4804983
 • Rusya: +7 495 6654993
 • Hollanda: +31 347 320477
 • İsviçre: +41 62 88979 32
 • Belçika: +32 9 321 75 70
 • İspanya: +34 938497433
 • Birleşik Krallık: +44 1536 462203
 • İsveç: +46 300 13990 / +45 74436332
 • Fransa (Ücretsiz): +33 3 88104000
 • Danimarka: +45 74436332

Asya Pasafik

 • Güney Kore: +82 31 778 3390
 • Tayvan: +886 2 25700068
 • Avustralya: +61 3 9560 0621
 • Yeni Zelanda: +64 9 6345350
 • Japonya: +81 45 471 2281
 • Çin: +86 400-088-3566