text.skipToContent text.skipToNavigation
Stäng 

Du är på Pilz internationella webbplats



Välj ett språk eller byt till ett land.
Välj ditt land för att få nationellt innehåll
3 produkter hittades
PSSnet SLL 5T
380600
Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

SEK1,284.00
PSSnet SHL 6T 2FSMSC MRP
380650
Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redund ...

SEK19,764.00
PSSnet SLL 4T 1FMMSC
380604
Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

SEK2,510.00






Excel-exporten genereras

Gå till nedladdningar

Spara varukorg

Skapa ny beställning eller få ett individuellt erbjudande