Karşılaştırma 0
Video Eğitimleri
Türkiye | türkçe
Şu anda karşılaştırmak için 6 ürününüz var

SafetyNET p – Anahtarlar

PSSnet SLL (Düşük Katman Anahtarı) anahtarları daha küçük ağlar için uygundur. PSSnet SHL (Yüksek Katman Anahtarı) anahtarları daha büyük ağlar için uygundur.

Filtre
Ürünler
Ürün numarası
Tanımlama
Options
Fiyat
Miktar/Uygunluk

PSSnet SLL 5T

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

Karşılaştırma Dosya indirme

PSSnet SHL 8T MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 8 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, ring redundancy, MRP.

Karşılaştırma Dosya indirme

PSSnet SHL 6T 2FMMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

Karşılaştırma Dosya indirme

PSSnet SHL 6T 2FSMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

Karşılaştırma Dosya indirme

PSSnet SLL 4T 1FMMSC

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Karşılaştırma Dosya indirme

Dosya indirme

Veriler yüklenirken lütfen biraz sabırlı olun

Veriler yüklenirken lütfen biraz sabırlı olun