Jämför 0
Instruktionsvideor
Sverige | svenska
Du jämför nu av 6 produkter

SafetyNET p – switchar

Switcharna PSSnet SLL (Switch Low Layer) är lämpliga för mindre nätverk. Switcharna PSSnet SHL (Switch High Layer) är lämpliga för större nätverk.

Filter
Produkter
Produktnr.
beskrivning
Alternativ
Pris
Kvantitet/Tillgänglighet

PSSnet SLL 5T

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

Jämför Nedladdning

PSSnet SHL 6T 2FMMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

Jämför Nedladdning

PSSnet SHL 6T 2FSMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

Jämför Nedladdning

PSSnet SLL 4T 1FMMSC

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Jämför Nedladdning

Nedladdning

Vänta medan data läses in

Vänta medan data läses in

Teknisk support

Telefon: +46 300 13990 / +45 74436332
E-post: pilz@pilz.dk