Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Firma Pilz, światowy lider w zakresie automatyki bezpieczeństwa, istniejąca od ponad 65 lat i obecna w 32 krajach, w związku z dynamicznym rozwojem polskiego przedstawicielstwa, poszukuje do biura w Warszawie osoby na stanowisku:

Numer referencyjny: TS1/05/2018

Opis stanowiska:

  • Wspieranie Klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych w zakresie wiedzy o oferowanych produktach (informacje techniczne, dobór sprzętu, rozwiązywanie problemów, dobór optymalnych rozwiązań technicznych, prezentacje itp).
  • Przygotowanie specyfikacji techniczny produktów Pilz do ofert. Konwersja specyfikacji opartych o produkty konkurencji.
  • Aktywne informowanie Klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych o nowych produktach, bądź nowych wersjach produktów już istniejących - prowadzenie prezentacji, szkoleń oraz webinariów.
  • Analiza konkurencji.
  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie promowania produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę Pilz.
  • Wspieranie Działu Handlowego w opracowywaniu ofert.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Automatyka, Mechatronika, Elektryka lub kierunki pokrewne).
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej (znajomość rozwiązań technicznych z zakresu automatyki bezpieczeństwa, a także norm i przepisów będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i wizualizacji.
  • Wiedza o klientach i dostawcach automatyki.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych oraz komunikacyjnych.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@pilz.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pilz Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pilz Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Ruchliwej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt

Pilz Polska Sp. z o.o.
ul. Ruchliwa 15
02-182 Warszawa
Polska

Telefon: +48 22 884 71 00
E-mail: info@pilz.pl

Kariera

E-mail: rekrutacja@pilz.pl