Vergelijken 0
Videotutorials
Nederland | nederlands
U hebt nu van de 6 producten te vergelijken

SafetyNET p - switches

De switches PSSnet SLL (Switch Low Layer) zijn geschikt voor kleinere netwerken. De switches PSSnet SHL (Switch High Layer) zijn geschikt voor grotere netwerken.

Filter
Producten
Productnummer
Beschrijving
Opties
Prijs
Hoeveelheid/Beschikbaarheid

PSSnet SLL 5T

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

Vergelijken Download

PSSnet SHL 8T MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 8 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, ring redundancy, MRP.

Vergelijken Download

PSSnet SHL 6T 2FMMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

Vergelijken Download

PSSnet SHL 6T 2FSMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

Vergelijken Download

PSSnet SLL 4T 1FMMSC

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Vergelijken Download

Download

Even geduld a.u.b. terwijl de gegevens worden geladen

Even geduld a.u.b. terwijl de gegevens worden geladen