Vertaa 0
Suomi | suomi
Sinulla on nyt tuotetta 6 tuotteesta vertailussa

SafetyNET p - kytkimet

PSSnet SLL -kytkimet (Switch Low Layer) on tarkoitettu pienehköihin verkkoihin. PSSnet SHL -kytkimet (Switch High Layer) on tarkoitettu suurehkoihin verkkoihin.

Suodatin
Tuotenumero Kuvaus
380600

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

380601

Industrial Ethernet Switch, managed, 8 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, ring redundancy, MRP.

380602

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

380650

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

380604

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Lataa

Pyydämme kärsivällisyyttä tietojen lataamisen aikana

Pyydämme kärsivällisyyttä tietojen lataamisen aikana