Sammenligne 0
Vejledningsvideoer
Danmark | dansk
Du sammenligner nu af 6 produkter

SafetyNET p-switche

Switchene PSSnet SLL (Switch Low Layer) er velegnede til mindre netværk. Switchene PSSnet SHL (Switch High Layer) er velegnede til større netværk.

Filter
Produkter
Produktnummer
Beskrivelse
Tilvalg
Pris
Mængde/Tilgængelighed

PSSnet SLL 5T

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

Sammenligne Download

PSSnet SHL 8T MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 8 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, ring redundancy, MRP.

Sammenligne Download

PSSnet SHL 6T 2FMMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

Sammenligne Download

PSSnet SHL 6T 2FSMSC MRP

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

Sammenligne Download

PSSnet SLL 4T 1FMMSC

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Sammenligne Download

Download

Det kan tage lidt tid mens data loades

Det kan tage lidt tid mens data loades