Sammenligne 0
Danmark | dansk
Du sammenligner nu af 6 produkter

SafetyNET p-switche

Switchene PSSnet SLL (Switch Low Layer) er velegnede til mindre netværk. Switchene PSSnet SHL (Switch High Layer) er velegnede til større netværk.

Produktnummer Beskrivelse
380600

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 5 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports.

380601

Industrial Ethernet Switch, managed, 8 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, ring redundancy, MRP.

380602

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 2 x 100BASE-FX Multimode SC Ports, ring redundancy MRP.

380650

Industrial Ethernet Switch, managed, 6 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45, 2 x 100BASE-FX Singlemode SC Ports, ring redundancy MRP.

380604

Industrial Ethernet Switch, unmanaged 4 x Standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ports, 1 x 100BASE-FX Multimode SC Port.

Download

Det kan tage lidt tid mens data loades

Det kan tage lidt tid mens data loades